iPad Ekran Değişimi

iPad Ekran Değişimi
2019-04-02 11:17:53 7 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 20535

iPad ekran değişimi nedir, ne değildir, nasıl yapılır, fiyatı nedir?

Apple'ın iPhone telefonlar ve Macbook bilgisayarlar arasındaki cihaz olarak konumlandırdığı ve yeni bir akımın öncüsü olan bir cihaz olarak yıllar önce hayatımıza girmişti iPad. Bu blog yazımızda iPad ekran değişimi fiyatı, iPad ekran değişimi Apple serviste kaç gün beklemektedir, iPad ekran kırıldı garanti kapsamına girer mi? gibi en çok merak edilen konuların yanı sıra iPad Pro ekran camı değişimi, iPad Air ekran değişimi, ipad pro 9.7 ekran değişimi ve ipad pro 12.9 cam değişimi hakkında bazı detaylara değinecek ve sizlere aktaracağız.

Apple'ın iPhone ile telefonu yeniden icat ettiği konusunda hepimiz hemfikiriz. Ardından iPad ismini verdiği telefonla bilgisayar arasındaki açığı kapatan bir misyonla adeta çığır açan yepyeni bir cihaz ile tanıştık. Ön yüzü tamamen camdan oluşan ve alt kısımda sadece home butonu olarak nitelendirilen tek bir butonun olduğu bir cihazdı bu. Kimimiz oyun için alır kullanır ve sever oldu kimimiz iş amaçlı, kimimiz sadece internet, kimimiz de eğitim... iPad'in kullanım alan gitgide yaygınlaştı ve neredeyse hayatın hemen her alanında elimiz ayağımız oldu diyebiliriz. Ekrana dokun ve yap. Her şey o büyük sihirli cam ekranın arkasında oluyordu ve bu muhteşemdi. Ön yüzünün daha doğrusu ekranın tamamen camdan oluşması dokunmatik yüzeyin daha rahat bir şekilde kullanılabilmesi için elbette ama ekran tamamen cam olunca olası darbe ya da düşmelere karşı daha fazla sakınır ve dikkat eder olduk. 


ipad bursa servis


iPad ekran değişimi fiyatları

FixPoint Apple Servis olarak iPad ekran değişimi Bursa mağazalarımızda alanında deneyimli ve uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. iPad modeliniz ne olursa olsun, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad Air ya da iPad Pro ve diğer tüm iPad modelleri için ekran değişimi haftalarca beklemenize gerek kalmadan siz servise gelir gelmez derhal onarım sürecine tabi tutulmakta ve hızlı bir şekilde onarımı başlatılmaktadır. Üstelik aynı gün teslimat avantajı ve 6 ay parça garantisi ile... iPad ekran değişimi fiyat konusuna değinecek olursak bu noktada öncelikle iPad cihazınızın ne derece bir darbe aldığı, darbe sonrası kasanın durumu, eziklik veya yamulma gibi durumlar fiyata etki eden önemli etkenlerdir. Bazı iPad kullanıcıları onarım işlemi için bize telefon ya da mesaj yoluyla ulaştıklarında genelde iPad dokunmatik cam fiyatı ne kadar şeklinde sormaktadırlar. Oysa ki ardından cihaz servisimize geldiğinde cam yerine ekranın hasar görmüş olduğuna şahit oluyoruz. Tabi bu durum bazen tam tersi de olabiliyor. Bazen dokunmatik camın değişmesi gereken durumlarda ise iPad ekran değişimi fiyatı ne kadar şeklinde de soruların geldiği olmuyor değil.


ipad ekran değişimi


İşte bu yüzden iPad dokunmatik cam değişimi ya da iPad ekran değişimi ile ilgili net bir fiyat verebilmemiz için arızalı cihazın servisimize getirilmesi gerekmektedir. Servis ortamında gereken yazılımsal ve donanımsal kontroller yapıldıktan sonra ise fiyat verilmektedir.

iPad dokunmatik cam değişimi ne kadar sürüyor?

Tüm FixPoint mağazalarında geçerli olmak üzere bütün iPad modelleri için dokunmatik cam değişimi aynı gün içinde yapılmakta ve teslim edilmektedir. Hayatın günlük koşuşturmacası arasında siz de bir kahve molası vermek isterseniz arızalı iPad'inizi alın ve gelin. iPad'inizin sorunlarını birlikte çözelim.


FixPoint Bursa Apple Servis ile İletişim

FixPoint Bursa iPhone Servis - Beşevler
Konak Mahallesi
Yıldırım Caddesi No:61/A
Beşevler / Nilüfer / Bursa
Tel : 0 224 451 35 62
E-mail: info@fixpoint.com.tr
Haritada Göster

FixPoint Bursa iPhone Servis - Özlüce
Altınşehir Mahallesi
Uğur Mumcu Bulvarı No: 58
Özlüce / Nilüfer / Bursa
Tel: 0 224 223 35 62
E-mail: info@fixpoint.com.tr
Haritada Göster


Yorumlar

Yorum yaz

Benzer Yazılar