Bursa iPhone Servis

Bursa iPhone Servis
2019-02-21 13:06:29 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 8716

Bursa Apple iPhone iPad Macbook Teknik Servisi

Apple cihazınızla ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki hızlı bağlatılara tıklayarak ilgili sayfaya gidip bilgi edinebilirsiniz...


Diğer sorunlar ve merak ettikleriniz için 0 224 451 35 62 iletişim ve telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz veya iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Öncelikle arızalı Apple cihazınız ile ilgili ne yapmalı ya da neleri yapmamalı sizlere bu konular hakkında kısa kısa soru cevap şeklinde bazı bilgiler aktaracağız.


iPhone Kendi Kendine Kapanıyor Ne Yapmalıyım?

Kendi kendine kapanma problemi iPhone modellerinde özellikle de soğuk havalarda çok sık karşılaşılan sorunlardan biridir.

Telefonun durduk yerde kendi kendine açılıp kapanması ya da kapandıktan uzun bir süre sonra açılıyor olması durumunda ilk yapmanız gereken hemen bir Apple servis ile irtibata geçmelisiniz. Sorun bataryanın ekolojik ömrünü tamamlamasından kaynaklanıyor olabilir. Diğer bir sebep ise yazılımsal nedenlerden dolayı iPhone telefonunuzda bu gibi problemler yaşıyor olabilirsiniz.


iPhone'umun Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım?

Eğer gözünüz gibi bakıp sakındığınız iPhone'unuz onca yoğunluğun ve işin ortasında yere düştü ve kırıldıysa hemen telaşa kapılmayın. 

"Cihazımı servise göndereceğim 2 hafta telefonsuz ne yaparım?" diye de düşünmeyin.

FixPoint mağazalarında tüm iPhone cihazlar için ekran değişimi sadece 30 dakikadır. Siz kahvenizi yudumlayıp bitirene kadar cihazınızın ekranı değişmiş tüm kotrolleri yapılmış bir şekilde hazır olacaktır. Üstelik 6 ay boyunca ekstra ekran garantisi ile...


bursa iphone servis


iPhone'umun Şarjı Çok Çabuk Bitiyor Ne Yapabilirim?

Dahili bir batarya ile çalışan her elektronik cihazda bir pil döngüsü gerçeği olduğu gibi iPhone'larda da bir pil döngüsü gerçeği mevcut. Peki ne anlama geliyor bu pil döngüsü... Pil döngüsü kısaca telefonunuzu kaç kez şarj edebileceğinizin ön görüsüdür. Yani pil ömrünün bir iz düşümü. Eğer iPhone'unuzun şarjı çok çabuk bitmeye yüzde 20 ve 30 seviyelerindeyken kapanmaya başladı ise bilinmelidir ki telefonunuzun bataryasını değiştirme zamanı çoktan gelmiş demektir. Şayet cihazınızda anakart üzerinde bulunan şarj entegresi ile ilgili herhangi bir problem yok ise iPhone'unuzun pilini değiştirmek için bir Apple servise uğramanız gerekmektedir.

FixPoint Apple Servis'te batarya değişimi sadexe 30 dakikada yapılmakta ve 6 ay ekstra parça değişim garantisi verilmektedir.


iPhone Suya Düştü Ne Yapmalıyım?

iPhone'unuzda sıvı teması olduysa hemen paniğe kapılıp cihazınızı bir fön makinası ya da farklı araç gereçlerle kurulamaya çalışmayın.

Telefonunuzu sıvı hasarı durumunda hemen kapalı konuma getirmenizde oldukça büyük bir fayda var. Bu süre içinde cihazınızı kesinlikle ve kesinlikle şarja takmayın ve herhangi bir güç bağlantısının olmadığından emin olun.

Yanlışlıkla suya veya diğer herhangi bir sıvıya maruz kaldıktan sonra iPhone'unuzun onarılması için hemen bir Apple servise başvurunuz. Çünkü sıvı hasarı zamanla kötüleşme eğilimindedir ve bu nedenle en kısa zamanda onarım işlemine başlamak en iyisidir.

Bununla birlikte, sıvı hasarının onarım işlemi diğer onarım işlemlerinden çok daha farklı bir onarım yöntemi gerekmektedir. Cihazının en kısa süre içinde özel solüsyonlar ile temizlenmesi ve sonrasında sıvı hasarını giderici işlemlerin yapılması gerekiyor.


bursa apple servis


FixPoint Bursa iPhone Servis olarak bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumu sıvı hasarı onarım işlemlerinde %99'luk bir başarı oranı yakalamış bulunmaktayız.

Eğer siz de iPhone'unuz da tüm bu yukarıda saydığımız problemlerden biri ve bir kaçı ile karşılaştıysanız veya probleminiz bu saydıklarımızın dışında bir problemse telefonunuzda daha fazla hasar oluşmasının önüne geçmek için lütfen en kısa zamanda bir FixPoint Apple Servis mağazasına başvurunuz.

FixPoint'e ulaşmak için 0 224 451 35 62 No'lu telefon numaramızı arayabilir ya da sayfamızın en altında bulunan mağaza adreslerimizden bize ulaşabilir ve cihazınızın onarımı hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Yorumlar

Yorum yaz