Apple'dan para ödüllü iPhone fotoğraf yarışması

Apple'dan para ödüllü iPhone fotoğraf yarışması
2019-01-26 11:45:13 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 7242


Apple, “iPhone'da çekilen en iyi fotoğrafları” bulmak için yeni bir yarışma ilan eden bir Newsroom brifingi paylaştı.

22 Ocak'tan 7 Şubat'a kadar süren Apple, dünyanın dört bir yanından onbir fotoğraf hakimi panelinin (Phil Schiller dahil), belirli şehirlerde ve Apple perakende satış yerlerinde reklam panolarında gösterilecek on kazanan fotoğrafı seçeceğini söylüyor.

Yargıçlar, Başkan Obama Peter Souza başkanlığındaki Beyaz Saray fotoğrafçısı, Brezilya'dan Luisa Dörr, Çin'den Chen Man ve daha fazlası dahil olmak üzere geniş bir geçmişe sahipler.

Elbette, Phil Schiller'in alıntılarına yer vermeden de olmaz:

Phil, Apple'ın iPhone ile cep telefonlarını yeniden keşfetmesine yardımcı oldu. Keskin bir fotoğrafçı olan Phil, Dünya Çapında Pazarlama'nın kıdemli başkan yardımcısı olarak çığır açan kamera teknolojisini geliştirme çabalarına yardımcı olur.

Yarışmaya katılmak isteyenler fotoğraflarını #ShotOniPhone hashtagi ile Instagram ya da Twitter'da paylaşabilirler. Apple ayrıca Weibo kullanıcılarını # ShotoniPhone # etiketiyle katılmaya davet ediyor.

On tane kazanan fotoğraf, Apple'ın Instagram kanalları, apple.com , Apple perakende mağazalarında, Apple WeChat, Apple Twitter hesaplarında, Apple Weibo hesaplarında ve dünyadaki reklam panolarında yer alacak. Kazananlara 26 Şubat 2019 tarihinde veya bu tarihte bildirilecektir.

Apple'ın söz konusu yarışma ile ilgili makalesi bu linkten okuyabilirsiniz.


Yorumlar

Yorum yaz

Benzer Yazılar