Apple Teknik Servis


Bursa iphone servis

iPhone'unuz yere düştüğünde, camı çatladığında ve ekranı kırıldığında içinizin nasıl paramparça olduğunu görebiliyor ve anlayabiliyoruz.

Ya da az sonra olacaklardan habersiz mutlu mesut bir şekilde çayınızı yudumlarken elinizin bir hareketiyle çayın telefonun üzerine döküldüğünde neler hissettiğinizi en az sizin kadar anlıyor ve hissedebiliyoruz.

Dahası telefonunuzun bataryası hemen bitiyor olabilir. Candy Crush oynarken ya da Instagram'da story eklerken birdenbire telefonunuzun ekranının karanlığa bürünmesi sizi üzdüğü kadar bizi de üzüyor ve mutsuz ediyor.

İnternet olmazsa olmazınız ise ve telefonunuzda Wi-Fi, 3G, 4G gibi bağlantı problemleri yaşıyorsanız, görüşme esnasında sesiniz karşıya gitmiyor ya da karşı tarafın sesi gelmiyorsa doğrusu biz de bu durumdan pek hoşnut olmayız.

iPhone'unuz açılıp kapanabilir, yeri gelir şarj almayabilir, bazen en sevdiğiniz o şarkıyı dinlerken hoparlörden ses gelmeyebilir... Evet, tüm bunlar olabilir.

Bizler FixPoint ailesi olarak alanında uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle cihazınızdaki problem her ne olursa olsun dilerseniz bir telefon dilerseniz E-posta, hatta bir WhatsApp kadar size yakın olduğumuzu ve telefonunuzdaki sorunları çözüme kavuşturabilmek için sizi sıkılmadan memnuniyetle dinleyeceğimizi bilmenizi isteriz.

Bu arada biz sadece Apple cihazlar konusunda uzman değiliz. Bir ara kahve içmeye de bekleriz... :)