iPhone'da Arayan Resmi Tam Ekran Nasıl Yapılır?

iPhone'da Arayan Resmi Tam Ekran Nasıl Yapılır?
2019-10-07 17:33:30 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 152921

iPhone'da Arayan Resmi Nasıl Tam Ekran Yapılır?

iPhone'da rehberinizdeki kişilerin sizi aradıkları esnada resimlerinin tam ekran olarak görünmesini istiyorsanız tam da yerine geldiniz.

Sizi arayan kişilerin resimlerini iPhone'unuzun ekranında tam ekran bir şekilde göremiyor veya küçük bir şekilde görüyorsanız ya da arayan kişilere fotoğraf eklemek istiyorsanız makalemizin devamında sırasıyla hepsinden bahsedeceğimizi belirtelim.
iPhone ile ilgili en çok merak edilen ve en çok soru sorulan konulardan birisi iPhone arayan resmi tam ekran yapma konusu...

Eğer siz de görüşme esnasından iPhone kişi fotoğrafı küçük çıkıyor diye şikayet edenlerdenseniz buyrun meseleyi birlikte çözelim.

iPhone üzerinden herhangi bir kişiyi aradığınızda veya rehberinizdeki kişiler tarafından arandığınızda ilgili kişinin fotoğrafını tam ekran olarak görmek istiyorsanız yapmanız gerekenleri madde madde yazalım.

iPhone'da kişiye resim atama işlemi için 2 farklı yöntemden bahsedeceğiz.iPhone'da arayan resmi tam ekran yapmak için

1. Fotoğraflar'ı açıyoruz.
2. Arayan resmi olarak rehberimizdeki kişiye atamak istediğimiz fotoğrafı seçiyoruz.
3. Sol alt kısımda bulunan tuşa basarak ikinci satırdan "Kişiye ata" seçeneğine dokunuyoruz.
iPhone'da arayan kişilerin fotoğrafını görmek işte bu kadar basit.
Son olarak da eğer sizi arayan kişilerin fotoğrafını görüşme esnasında sağ üstte küçük boyutlu bir şekilde görmek istiyorsanız ne yapmamız gerektiğine bir değinelim.

iPhone'da arayan resimlerini küçük görüntülemek için

iPhone'da sizin aradığınız veya sizi arayan kişilerin görüşme esnasında fotoğrafını sağ üstte küçük boyutlu olarak görmek istiyorsanız
1. Rehber'i açıyoruz.
2. Fotoğraf eklemek istediğimiz kişiyi bulup üzerine dokunuyoruz.
3. Düzenle seçeneğine dokunuyoruz.
4. Fotoğraf ekle seçeneğine dokunarak arama esnasında görmek istediğimiz görüntüyü seçiyoruz.Gördüğünüz gibi başlangıçta her ne kadar kafa karıştırıcı ve zor bir eylemmiş gibi görünse de madde madde anlatıldıktan sonra iPhone'da arayan kişiye resim eklemek oldukça kolay bir iş.

Yorumlar

Yorum yaz