Nasıl Yapılır?

iPhone'da iPad'de ya da Mac'te kısacası tüm Apple ürünleri ile ilgili ipuçları ve nasıl yapılır içerikleri, resimli anlatımları ve videoları FixPoint Nasıl Yapılır sayfasında...

Kayıp iPhone Nasıl Bulunur?

Kayıp iPhone Nasıl Bulunur?

23/09/2019 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 1041

Kaybolan çalınan iPhone nasıl bulunur? Peki ya çevrimdışı iPhone nasıl bulunur? Çalınan iPhone kullanılabilir mi? iPhone'unuz kaybolur ya da çalınırsa onu bulabilmeniz için bir çok yöntem mevcut. Bu yazımızda kayıp iphone bulma yöntemlerine değindik.

Devamı

iPhone Kurulumu Nasıl Yapılır?

iPhone Kurulumu Nasıl Yapılır?

16/09/2019 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 2135

Tahmin edelim ilk kez yeni bir iPhone aldınız ve kurulum yapmak istiyorsunuz. Açma butonuna tıkladınız ve karşınıza bir çok dilde "Merhaba" yazan bir ekran geldi. Ne yapacağınızı tam olarak bilmiyorsunuz ama bir yandan da hemen hızlı bir şekilde başlangıç ekranını geçmek ve iPhone'u kullanmaya başlamak istiyorsunuz. Heyecanınızı anlayabiliyoruz. Öyleyse hemen iPhone kurulumu nasıl yapılır ya da diğer bir deyişle iPhone hızlı başlangıç nasıl yapılır sorularına yanıt vermeye çalışalım.

Devamı

iPhone Sıfırlama Nasıl Yapılır?

iPhone Sıfırlama Nasıl Yapılır?

09/09/2019 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 2112

iPhone sıfırlama nasıl yapılır? iPhone sıfırlama parolası nedir? iPhone tüm ayarları sıfırlayınca ne olur? iPhone aygıtınızı satmadan veya kullanması için bir yakınınıza ya da arkadaşınıza vermeden önce neler yapmanız gerektiği hakkında bilgi sahibi değilseniz yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Devamı

iPhone Müzik İndirme Programı Nasıl Yüklenir

iPhone Müzik İndirme Programı Nasıl Yüklenir

01/09/2019 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 2296

iPhone için ücretsiz müzik indirme programı iplay internetsiz nasıl yüklenir sorusuna cevap aradığımız bu yazıyı oku, sen de uygulamayı indir ve iPhone'dan müzik dinlemeye başla...

Devamı

iPhone Mail Kurulumu Nasıl Yapılır?

iPhone Mail Kurulumu Nasıl Yapılır?

24/08/2019 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 2175

iPhone için mail kurulumu ya da bir başka deyişle iPhone E-Posta ekleme nasıl yapılır? Bu yazımızda iPhone mail ayarları nasıl yapılır konusuna değineceğiz. iPhone'un Mail uygulamasında bir e-posta yani mail hesabı ekleyebilmeniz için iki farklı alternatif bulunmaktadır: Bunlardan biri otomatik olarak mail eklemek diğeri ise manuel olarak yani elle mail hesabı eklemektir.

Devamı

iPhone'da 3D Touch Dokunmatik Hassasiyeti Ayarları Nasıl Yapılır?

iPhone'da 3D Touch Dokunmatik Hassasiyeti Ayarları Nasıl Yapılır?

15/08/2019 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 2203

iPhone için dokunmatik ekran hassasiyeti ayarı yapmak mı istiyorsunuz? iPhone için dokunmatik ekran hassasiyeti ayarı yapmak mı istiyorsunuz? iPhone'unuzda 3D Touch için gereken basınç miktarını ve dolayısıyla 3D Touch dokunmatik hassasiyetini değiştirebilmek mümkün.

Devamı

MacBook Güncelleme Nasıl Yapılır?

MacBook Güncelleme Nasıl Yapılır?

05/08/2019 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 2198

MacBook güncellemeleri cihazınızın hali hazırdaki sürüme oranla kararlılığını, performansını ve güvenliğini artıracaktır. Zira Apple tarafından her yeni yayınlanan sürüm aygıtınıza yeni özellikler kazandırmasının yanısıra bir önceki sürümde bulunan hataları düzeltmek içindir.

Devamı

iPhone Uyarılar için Led Flaş Açma Nasıl Yapılır?

iPhone Uyarılar için Led Flaş Açma Nasıl Yapılır?

29/07/2019 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 2241

iPhone çalarken flaş yanmıyorsa iPhone'da Uyarılar için Led Flaş özelliğini aktif hale getirerek cihazınıza gelen bildirimleri kameranızın flaşı ile daha havalı bir şekilde alabilirsiniz.

Devamı

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)