Nasıl Yapılır?

iPhone'da iPad'de ya da Mac'te kısacası tüm Apple ürünleri ile ilgili ipuçları ve nasıl yapılır içerikleri, resimli anlatımları ve videoları FixPoint Nasıl Yapılır sayfasında...

iPhone'da Erişilebilirlik Özellikleri Nedir Nasıl Çalışır?

iPhone'da Erişilebilirlik Özellikleri Nedir Nasıl Çalışır?

20/10/2019 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 1638

Bu makalemizde iOS yani iPhone'un işletim sistemi üzerindeki erişilebilirlik özellikleri nedir ne değildir ve nasıl çalışır konusuna değineceğiz. Hepimizin bildiği gibi iPhone, iPad ve iPod touch gibi dokunmatik ekranlı cihazlar eskiden, görme ve duyma engelli kişiler için pek kullanışlı değildi. Apple’ın geçtiğimiz yıllarda yayınlanan iOS sürümü ile iPhone ve iPad cihazları için sunduğu VoiceOver, yakınlaştırma, ters renkler vb. gibi erişilebilirlik özellikleri sayesinde görme ve duyma yetisi az olan kişiler bu cihazları daha rahat ve kolay bir şekilde kullanmaya başladılar. Gelin tüm bu özelliklere yakından bir bakalım…

Devamı

iPhone'da Arayan Resmi Tam Ekran Nasıl Yapılır?

iPhone'da Arayan Resmi Tam Ekran Nasıl Yapılır?

07/10/2019 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 14183

iPhone'da Arayan Resmi Nasıl Tam Ekran Yapılır? iPhone'da rehberinizdeki kişilerin sizi aradıkları esnada resimlerinin tam ekran olarak görünmesini istiyorsanız tam da yerine geldiniz. Sizi arayan kişilerin resimlerini iPhone'unuzun ekranında tam ekran bir şekilde göremiyor veya küçük bir şekilde görüyorsanız ya da arayan kişilere fotoğraf eklemek istiyorsanız makalemizin devamında sırasıyla hepsinden bahsedeceğimizi belirtelim.

Devamı

Mac Klavyede @ İşareti Nasıl Yapılır?

Mac Klavyede @ İşareti Nasıl Yapılır?

30/09/2019 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 4224

MacBook kullanamaya henüz yeni başladıysanız Mac klavyede @ (et) işareti nasıl yapılır diye merak edip bir bilene sormak gerek düşüncesiyle her merak ettiğimiz konuda engin bilgilerinden faydalandığımız Google'dan buralara kadar gelmiş olabilirsiniz. O zaman hoş geldiniz deyip fazla vakit kaybetmeden anlatıma geçelim.

Devamı

Kayıp iPhone Nasıl Bulunur?

Kayıp iPhone Nasıl Bulunur?

23/09/2019 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 3470

Kaybolan çalınan iPhone nasıl bulunur? Peki ya çevrimdışı iPhone nasıl bulunur? Çalınan iPhone kullanılabilir mi? iPhone'unuz kaybolur ya da çalınırsa onu bulabilmeniz için bir çok yöntem mevcut. Bu yazımızda kayıp iphone bulma yöntemlerine değindik.

Devamı

iPhone Kurulumu Nasıl Yapılır?

iPhone Kurulumu Nasıl Yapılır?

16/09/2019 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 4930

Tahmin edelim ilk kez yeni bir iPhone aldınız ve kurulum yapmak istiyorsunuz. Açma butonuna tıkladınız ve karşınıza bir çok dilde "Merhaba" yazan bir ekran geldi. Ne yapacağınızı tam olarak bilmiyorsunuz ama bir yandan da hemen hızlı bir şekilde başlangıç ekranını geçmek ve iPhone'u kullanmaya başlamak istiyorsunuz. Heyecanınızı anlayabiliyoruz. Öyleyse hemen iPhone kurulumu nasıl yapılır ya da diğer bir deyişle iPhone hızlı başlangıç nasıl yapılır sorularına yanıt vermeye çalışalım.

Devamı

iPhone Sıfırlama Nasıl Yapılır?

iPhone Sıfırlama Nasıl Yapılır?

09/09/2019 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 4540

iPhone sıfırlama nasıl yapılır? iPhone sıfırlama parolası nedir? iPhone tüm ayarları sıfırlayınca ne olur? iPhone aygıtınızı satmadan veya kullanması için bir yakınınıza ya da arkadaşınıza vermeden önce neler yapmanız gerektiği hakkında bilgi sahibi değilseniz yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Devamı

iPhone Müzik İndirme Programı Nasıl Yüklenir

iPhone Müzik İndirme Programı Nasıl Yüklenir

01/09/2019 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 9246

iPhone için ücretsiz müzik indirme programı iplay internetsiz nasıl yüklenir sorusuna cevap aradığımız bu yazıyı oku, sen de uygulamayı indir ve iPhone'dan müzik dinlemeye başla...

Devamı

iPhone Mail Kurulumu Nasıl Yapılır?

iPhone Mail Kurulumu Nasıl Yapılır?

24/08/2019 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 4502

iPhone için mail kurulumu ya da bir başka deyişle iPhone E-Posta ekleme nasıl yapılır? Bu yazımızda iPhone mail ayarları nasıl yapılır konusuna değineceğiz. iPhone'un Mail uygulamasında bir e-posta yani mail hesabı ekleyebilmeniz için iki farklı alternatif bulunmaktadır: Bunlardan biri otomatik olarak mail eklemek diğeri ise manuel olarak yani elle mail hesabı eklemektir.

Devamı

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)