Bursa iphone batarya değişimi

Bursa iphone batarya değişimi
2019-10-11 14:30:45 1 Soran: Gamze Tolunay Okunma: 627

Soru:

Merhaba arkadaşlar. Bundan yaklaşık 3 ay önce vatan bilgisayar'dan apple iphone 6s model telefon aldık. Telefonu alırken reyon görevlisi arkadaş bizden telefona ek sigorta paketi ister misiniz diye sordu ama biz zaten iphone'un kendi garantisi olduğu için istemedik. Her neyse daha sonra biz iphone kurulumlarını vs. orada yaptırıp oradan ayrıldık. Vatan bilgisayardaki arkadaş bize telefonun içindeki şarjı tamamen bittikten sonra şarja takarsınız ve tam dolum yaparsınız dedi. buraya kadar her şey tamam. Neyse iphone'un şarjı %1 civarındayken baya bekledi 1 saatte bitiremedik şarjını. Derken telefonun şarjı bitti ve kapandı. Sonra biz telefonu şarja taktık ve iphone yarım saatte zor açıldı. açıkcası ben hiç açılmayacak diye düşündüm. Bu bir sorun muydu açıkcası emin değildim.. neyse aradan 2 ay geçtikten sonra telefon bir gece yine sabaha kadar böyle şarjda takılı kaldı. sabah kalktığımda tam dolmuş ve %100 seviyesine gelmişti. Evden çıkmadan önce öyle fazla aşırı kullanmama rağmen şarja tekrar baktığımda ise %98'e düşmüştü. Sonra işe gittim ve gün içinde bir iki telefon görüşmesi dışında sadece telefonu öğrenme amaçlı kullandım. akşam saat 6 olduğunda iş çıkışı baktım ki şarj %9'a kadar düşmüş. Neyse işten çıktım arabama bindim ve eve doğru yola koyuldum. Yolda telefon kapanmasın acil bir durum olur belki lazım olur diye düşünürken araç şarjına taktım ve dışardaki işlerimi halledip tam eve geldim telefonu şarjdan çıkarayım derken bir de baktım ki telefon kapanmış. ne olup bittiğini hiç anlamadan neyse dedim eve gireyim orda şarja takayım araç şarjı bozuktu herhalde diye düşündüm ve evde kendi orjinal şarjına takmama rağmen iphone maalesef bir daha hiç açılmadı. biraz uzun olduysa kusura bakmayın arkadaşlar. iphone şu an şarjda ama ne doluyor diye bir ibare gözüküyor ne bir tepki veriyor. yardımlarınıza ihtiyacım var daha 3 aylık telefon. Apple müşteri hizmetlerini aradım onlar da batarya değişimi yapılır dediler. Siz iphone batarya değişimi yapıyor musunuz? ne yapmalıyım nereye gitmeliyim yardımınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

Cevap:

Bir cevap yaz

Daha önce üye olduysanız ve zaten bir üyeliğiniz varsa hemen şimdi hızlı bir şekilde giriş yapabilirsiniz!Hemen şimdi buradaki formu doldurarak hızlıca üyelik oluşturabilir ve aynı zamanda da soruyu cevaplayabilirsin...

Benzer Sorular

iphone müşteri hizmetleri

04/10/2019 1

merhaba arkadaşlar iphone müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? bilen var mı? apple kimliği şifresini unuttum iphone faturası istediler ama faturayı b..

İphone 7 Batarya

14/10/2019 1

merhaba iyi günler. iphone 7 mat siyah cihazım var. 500 tam şarj dolumunu doldurdum. cihazımın garantisi ocak 2020 de bitecek. batarya değişimi yapm..

iphone 8 anakart

26/08/2019 1

herkese S.A iphone 8 anakart arızası gerçekleşti apple müşteri hizmetlerini aramalı mıyım daha kontratı bitmedi kolaylıklar dilerim. ...

iphone 5 SE elmada kalma

26/08/2019 1

mrhb üstadlar iphone 5 SE elmada kalma sıkıntısı yaşıyorum nasıl bir yol izlemeliyim servise mi gitsem ne yapsam yardımlarınızı bekliyorum. ...

Bursa iphone ekran değişimi

27/09/2019 1

merhaba arkadaşlar kolay gelsin. ben bursa'da ikamet etmekteyim. iphone ekranı kırıldı. bursa'da iphone ekran değişimi yapıyor musunuz?..

iphone bursa

20/09/2019 2

Merhaba arkadaşlar. Ben bursa'dan yazıyorum. iphone x cihazım var. iphone x ekran değişim yapıyor musunuz? Yere düşürdüm ve iphone ekran kırıldı. ön camda ..

iPhone 7plus şarj-kargo.

30/08/2019 1

Pil sagligim 79. Şarj hemen bitiyor.. kargo ile yollasam ne kadar surece tekrar elime ulaşir.. ve tahmini fiyat bilgisini buradan öğrenmek istiyorum...

Bursa iphone batarya değişimi

11/10/2019 1

Soru: Bursa iphone batarya değişimi! Merhaba arkadaşlar. Bundan yaklaşık 3 ay önce vatan bilgisayar'dan apple iphone 6s model telefon aldık. Telefonu alırk..

iphone 5s dokunmatik kendi kendine oynama

26/08/2019 1

kolay gelsin arkadaşlar iphone 5s dokunmatik kendi kendine oynama sorunu meydana geldi telefon bana her zaman lazım daha yeni almıştım yardımlarını..

iphone 6 app store açılmama

26/08/2019 1

S.A dostlar iphone 6 app store açılmama sorunu oldu durduk yere bu arızayı daha önce yaşayan oldu mu servis süresi nedir yardımcı olursanız çok ..