Bursa iphone batarya değişimi

Bursa iphone batarya değişimi
2019-10-11 14:30:45 1 Soran: Gamze Tolunay Okunma: 4324

Soru:

Merhaba arkadaşlar. Bundan yaklaşık 3 ay önce vatan bilgisayar'dan apple iphone 6s model telefon aldık. Telefonu alırken reyon görevlisi arkadaş bizden telefona ek sigorta paketi ister misiniz diye sordu ama biz zaten iphone'un kendi garantisi olduğu için istemedik. Her neyse daha sonra biz iphone kurulumlarını vs. orada yaptırıp oradan ayrıldık. Vatan bilgisayardaki arkadaş bize telefonun içindeki şarjı tamamen bittikten sonra şarja takarsınız ve tam dolum yaparsınız dedi. buraya kadar her şey tamam. Neyse iphone'un şarjı %1 civarındayken baya bekledi 1 saatte bitiremedik şarjını. Derken telefonun şarjı bitti ve kapandı. Sonra biz telefonu şarja taktık ve iphone yarım saatte zor açıldı. açıkcası ben hiç açılmayacak diye düşündüm. Bu bir sorun muydu açıkcası emin değildim.. neyse aradan 2 ay geçtikten sonra telefon bir gece yine sabaha kadar böyle şarjda takılı kaldı. sabah kalktığımda tam dolmuş ve %100 seviyesine gelmişti. Evden çıkmadan önce öyle fazla aşırı kullanmama rağmen şarja tekrar baktığımda ise %98'e düşmüştü. Sonra işe gittim ve gün içinde bir iki telefon görüşmesi dışında sadece telefonu öğrenme amaçlı kullandım. akşam saat 6 olduğunda iş çıkışı baktım ki şarj %9'a kadar düşmüş. Neyse işten çıktım arabama bindim ve eve doğru yola koyuldum. Yolda telefon kapanmasın acil bir durum olur belki lazım olur diye düşünürken araç şarjına taktım ve dışardaki işlerimi halledip tam eve geldim telefonu şarjdan çıkarayım derken bir de baktım ki telefon kapanmış. ne olup bittiğini hiç anlamadan neyse dedim eve gireyim orda şarja takayım araç şarjı bozuktu herhalde diye düşündüm ve evde kendi orjinal şarjına takmama rağmen iphone maalesef bir daha hiç açılmadı. biraz uzun olduysa kusura bakmayın arkadaşlar. iphone şu an şarjda ama ne doluyor diye bir ibare gözüküyor ne bir tepki veriyor. yardımlarınıza ihtiyacım var daha 3 aylık telefon. Apple müşteri hizmetlerini aradım onlar da batarya değişimi yapılır dediler. Siz iphone batarya değişimi yapıyor musunuz? ne yapmalıyım nereye gitmeliyim yardımınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

Cevap:

Bir cevap yaz

Daha önce üye olduysanız ve zaten bir üyeliğiniz varsa hemen şimdi hızlı bir şekilde giriş yapabilirsiniz!Hemen şimdi buradaki formu doldurarak hızlıca üyelik oluşturabilir ve aynı zamanda da soruyu cevaplayabilirsin...

Benzer Sorular

yan sanayi ekrandan orjinal ekrana geçme

22/10/2020 1

Merhaba ben 7 plus kullanıyorum ekranım kırılınca değiştirdim ve donma sorunları olunca bi kez daha değiştirdim yan sanayi ekrandan. Şimdi donup..

İphone 7 şarj yeri değişimi ve batarya

15/06/2021 2

Merhaba telefonum şarj oluyor gibi duruyor ama açılmıyor batarya ücretiyle beraber ikisinin değişimi ne kadar olur ve ne kadar sürer..

iç ekran onarımı

30/10/2020 1

Merhaba . Iphone 6'nın iç ekranı kırıldı daha önceden de olmuştu ama dokunmatiği çalışıyordu. Şimdi tamamen gitti tuş sayesinde açılıyor..

İPhone 7 tamiri

16/05/2021 1

İPhone 7 camı değişecek ve eksik parçaları varsa değişecek bir de home tuşu lazım ..

iphone 6 anakart tamiri

03/07/2021 0

Telefonum 1-2 hafta önce bozuldu. 2-3 yetkili servise telefonumu incelettim sorunu çözemediler. Son inceleme yapan yer sorunun anakart ile alakalı oldu..

Iphone 6s Kasa Değişimi

29/06/2021 1

Iphone 6s kasa değişimi yapıyor musunuz, yapıyorsanız değişim için fiyat alabilir miyim ?..

iphone 6s batarya ve şarj soket değişimi

24/04/2021 1

merhaba kolay gelsin iphone 6s batarya ve soket değişimi için fiyat alabilir miyim ?..

İphone 8 Kamera Sorunu

23/12/2020 1

İos 14 güncellemesinden sonra çoğu kişinin arka kamerasi bozuldu benim de o yüzden olduğunu düşüyorum ama apple destek telefonuma bağlanalarak d..

İPhone 7 ısınma

09/07/2020 1

Telefonu ekanını başka serviste yaptırdım. Sonrasında aşırı ısınmaya başladı. Aynı yere bir daha gotürdüm bişey yok dedi ısınmaya devam ..

İphone

02/10/2020 1

instgram girdim zaman storylerde girmeden storyler büyük gözüküyor..