Apple Müşteri Hizmetleri İletişim ve Telefon Numarası

Apple Müşteri Hizmetleri İletişim ve Telefon Numarası
2018-01-19 00:01:04 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 13643

Apple müşteri hizmetleri iletişim ve telefon numarası var mı? Apple destek hattına nasıl ulaşabilirim? Apple müşteri temsilcisi telefon numarası kaçtır? Apple iPhone Türkiye iletişim e-posta adresi ve telefonu bu yazımızda!

Eğer sizin de Apple marka bir telefonunuz ya da cihazınız varsa garantisi olsun veya olmasın yaşadığınız problem her ne olursa olsun Apple Türkiye müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcisiyle Türkçe konuşarak sorununuzun çözülmesi konusunda yardım alabilirsiniz.

Apple Türkiye müşteri hizmetleri telefon numarası kaçtır?

Apple kullanıcıları genellikle "iPhone ekran dondu", "iPhone ekran kararması", "iPhone ekran kırıldı", "iPhone şifremi unuttum", "Apple kimliği parola sıfırlama", "iCloud şifre kırma", "iPhone şarj almıyor" gibi şikayetlerde bulunuyor. Bu ve benzer problemlerinizin çözümü için tüm Türkiye'den 0 224 451 35 62 No'lu telefonu arayabilir ve sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Diğer bir alternatif ise Apple marka cihazınızda yaşadığınız problemle ilgili destek almak ya da Apple'ın online mağazasından satın almak istediğiniz ürünle ilgili yardım almak isterseniz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında Apple'ın Türkiye müşteri hizmetleri numarası olan 0 216 282 15 11'i arayabilirsiniz.

Bununla birlikte yine Apple'ın forum ya da destek sayfasını ziyaret ederek sorununuzla ilgili başlıklar altından çevrimiçi makaleleri ve dokümanları okuyarak sorununuza hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz.Yorumlar

Yorum yaz

Benzer Yazılar