iPhone 7 ekran değişimi

iPhone 7 ekran değişimi
2019-03-30 18:26:12 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 8117

iPhone 7 ekran değişimi nedir, ne değildir? Nasıl yapılır?

FixPoint Blog'dan hepinize merhaba... Bu günkü yazımızda Apple'ın iPhone 7 model telefonlarında ekran değişimi nedir, ne değildir ve iPhone 7 cam değişimi nasıl yapılır konusuna değinmek istiyoruz. iPhone telefonlarda en çok karşılaşılan bir problem olan ekran kırılma problemi konusunda merak ettikleriniz ve varsa aklınıza takılan soru veya görüşlerinizi yazımızın hemen altındaki yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Şimdi dilerseniz yazımıza geçelim.

iPhone 7 ekran kırıldı ne yapmalıyım?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi iPhone telefonlarda daha doğrusu hemen tüm akıllı telefonlarda en çok karşılaşılan problemlerden biri ne yazık ki ekran kırılma problemi.

Kullanıcıya dayalı bir hata olduğu için belki problem demek tam anlamıyla bu konunun altını doldurmayabilir. Hemen hemen tüm akıllı telefonlarda diyoruz çünkü telefonunuzun markası ne olursa olsun Android ya da iOS yüklü tüm cihazların ekran kısmı tamamen bir cam panelden oluştukları için aldıkları ilk darbede ekranlarının kırılma ve çatlama ihtimalleri çok yüksek. Hal böyle olunca da ekran kırıldığında cihazımızın en önemli parçalarından biri yani görüntüyü sağlayan kısmı arızalanmış ve devre dışı kalmış oluyor. Eğer telefonu gün içinde aktif bir şekilde kullanan biri iseniz bu kez işiniz daha da zorlaşabiliyor ve iş hayatınızda aksamalar yaşamaya başlayabiliyorsunuz. Bu aşamada zaman oldukça önem arzeden bir konu. Telefonunuzun hiç vakit kaybetmeden hemen tamir olması ve eski görünümüne kavuşması gerekiyor. İşte bu noktada FixPoint Bursa iPhone Servis mağazaları devreye giriyor. FixPoint Apple Servis tüm mağazalarında cihazınız servise girer girer hemen hızlı bir şekilde işleme alınmasını sağlıyor. Telefonunuz servise alındıktan sonra ise sadece dakikalar içinde ekranı yenilenmiş ve eski görünümüne kavuş telefonunuzu teslim alabiliyorsunuz. Tabi siz telefonunuzu beklerken size sunulan çeşitli ikramlar ve kahve molasıyla bu bekleme süresini keyfe dönüştürmüş oluyorsunuz.

iphone 7 ekran cam değişimi

iPhone 7 ekran değişimi için serviste takılan ekran orijinal midir?

FixPoint iPhone Servis olarak tüm parça değişimlerinde kapalı ambalajlı seri nolu orijinal parçalar kullanmaktayız. Sadece ekran değişimi işlemlerinde değil bataryadan kameraya, hoparlörden şarj soketine kısacası tüm parça değişimlerinde kullandığımız parçalar Apple'ın onayladığı orijinal parçalardır. Diğer servis işletmelerinin yaptıkları gibi piyasada dağıtımda olan sahte ve Apple'ın onayı dışında bulunan ambalajsız parçalar kullanılmamaktadır. Lütfen cihazınızı yetkisiz müdahale konumuna düşürecek ve kararlı çalışmasına engel olacak servis adı altında hizmet veren bu tür işletmelerden uzak durunuz.

iPhone cihazımı korumak için ne yapabilirim?

Eğer siz de telefonunuzu sık sık düşüren biri iseniz ve cihazının ekranı kırılmasın istiyorsanız önceden önlem almak adına mağazalarımızda satılmakta olan koruma aksesuarlarından bir tane satın alabilirsiniz. Dilerseniz ön camı da kapsayacak şekilde kıvrımlı koruyucu kılıflara göz atabilir ya da kılıf haricinde sadece ekran camını korumak için cam koruyucu jelatin veya kırılmaz cam satın alabilirsiniz. Böylelikle cihazınızın olası bir darbe ya da düşme durumunda başına gelebilecek her türlü kırılma, çatlama gibi eylemlerden korunmasını sağlamış olursunuz. Telefonunuzun ileride size getireceği ekstra maliyetlere de girmemiş ve çok öncesinde önlemini almış olursunuz.

Bizlere Apple cihazınızla alakalı hemen her konuda mesai saatlerimiz dahilinde telefonla birebir görüşerek ya da mesaj yolu ile ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Telefonla ulaşmak ve Apple cihazınızın problemleri ile ilgili fikir ve görüşlerimizi almak isterseniz telefon numaralarımızı aşağıda bulabilirsiniz:

iPhone 7 ekran değişimi nedir, ne değildir? iPhone 7 cam değişimi nasıl yapılır? iPhone 7 ekran kırıldı ne yapmalıyım gibi merak ettiğiniz soruların cevapları FixPoint Bursa iPhone Servis Blogumuzda...

Bursa Beşevler Apple Müşteri Hizmetleri: 0 224 451 35 62

Bursa Özlüce Apple Müşteri Hizmetleri: 0 224 223 35 62

Eğer müşteri destek hattımız olan WhatsApp numaramızdan bize ulaşmak ve yazışarak destek almak isterseniz iletişim numaralarımız:

Bursa Beşevler Apple Müşteri Hizmetleri WhatsApp: 0545 456 6498

Bursa Özlüce Apple Müşteri Hizmetleri WhatsApp: 0553 431 5758


Yorumlar

Yorum yaz

Benzer Yazılar