iPhone 6 ekran değişimi

iPhone 6 ekran değişimi
2019-03-17 17:39:06 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 8643

iPhone 6 ekran değişimi en uygun fiyatı ile FixPoint mağazalarında sadece 30 dakikalık bir tamir süresinin ardından siz kahvenizi yudumlayana kadar gerçekleşir, haftalarca beklemenize ve yedek telefona gerek kalmadan telefonunuzu teslim alırsınız.

Üstelik 6 ay parça garantisi ve nakit ödemelerde %10 indirim avantajıyla...

Alanında uzman ve deneyimli teknik ekibi ile FixPoint Bursa iPhone Servis iPhone, iPad, Mac ve diğer tüm Apple cihazları ile ilgili ekran değişiminden batarya problemlerine, anakart sorunlarından, sıvı teması problemlerine kadar hemen her konuda tüm şubelerinde destek ve hizmet sunmaya devam etmektedir.

bursa-iphone-servis

Orijinal iPhone ekranı

iPhone 6 ekran değişim işleminde kullanılacak olan parçada LCD ve Cam Kalitesi oldukça büyük önem arzetmektedir. Bu yüzden ekran değişimi ya da bir diğer tabirle iPhone ön cam değişimi işlemi için tam orijinal ekran kullanılmalıdır.

Zira orijinal olmayan piyasada satılmakta olan ve diğer iPhone tamir firmalarının kullanmış oldukları LCD ekranlarda parlaklık, netlik ve renk değerleri orijinal ekranlardaki ile aynı kalitede değildir. Hatta bu servislerde cihazınıza takılan yeni ekranın rengi home tuşunuzun rengi ile tam olarak eşleşmez ve ortaya dikkatli baktığınızda minimum da olsa bir renk farkı çıkacaktır.

Tabi bir de işin farklı bir boyutu var. Sizin göremediğiniz ama cihazınızın sonradan içi açıldığında ortaya çıkacak olan büyük bir problem. Bazı servisler tamire gelen arızalı cihazı daha hızlı teslim etmek ve açıkçası işin kolayına kaçmak için ekran değişimi esnasında ana kartın üzerinde bulunan ekran soketlerinin üzerine takılı olan soket koruyucu kapakları ve vidaları takmazlar. Oysa ki iPhone'un ekran soketleri üzerindeki bu vida ve koruyucu kapakları, cihazınızın ilerleyen dönemlerde düşme ve darbe alma durumunda hem soketlerin yerinden oynamamasını sağlamakta hem de toz ve nemi dışarıda bırakması nedeni ile çok çok önemlidir. 

bursa-apple-servis

30 dakikada teslimat

Evet yanlış okumadınız. 30 dakikada teslimat. Peki ama bunu nasıl başarıyoruz? Eskiden cihazımız arızalandığında servise bırakmak neredeyse kabus olurdu. İçinde onca önemli bilgimizin olduğu telefonumuzu başka ellere tamir için emanet etmek için cihazımız tamamen işlevsiz kalıncaya kadar bekler dururduk. Hem cihaz içindeki bilgilerimiz hem de yaşadığımız bu bilgi çağında şahsımıza ulaşılamama durumu ve tabi bunun yanında işlerimizin de aksayacak olması oldukça büyük bir sıkıntı olurdu. Üstüne üstlük cihazımın 1-2 gün değil bazen haftalarca hatta aylarca serviste bekler dururdu. Tabi bir de onarılamama gibi bir durum da söz konusu. Cihazımızı tamir olması için teslim ettiğimiz servis yedek telefon verir mi vermez mi doğrusu o da ayrı bir konu. Artık elimize verilen tuşlu bir yedek telefon ile kutuplarda çıplak bir şekilde ortada kalmış gibi servisten dönecek cihazımızı bekler dururduk. Ama tüm bunlar artık geride kaldı. iPhone ekran değişimi na kadar sürer diye kara kara düşünmeye hiç gerek yok. Tüm FixPoint mağazalarında ekran değişimi gibi sadece arızalı parçanın değişeceği onarım durumlarında teslimat süremiz maksimum 30 dakika ile sınırlıdır. 

iphone-ekran-degisimi

6 ay parça garantisi

iPhone, iPad, iPod, Apple Watch, iMac, Mac Pro ya da Macbook... Cihazınız ne olursa olsun ve arızası her ne ise herhangi bir parça değişim durumunda FixPoint mağazalarında değişen her bir parça için 6 ay garanti verilmektedir. Bu 6 aylık garanti çerçevesinde değişen parça ya da parçalar için herhangi bir işlevsizlik veya bozulma halinde tekrardan ücretsiz bir şekilde parça değişimi yapmaktayız. Bu sayede cihazınızın arızalı olan parçası hem değişmiş hem de 6 aylık bir garanti sürecine tabi olacaktır.

Yorumlar

Yorum yaz

Benzer Yazılar