iPhone 11 nasıl olacak? İşte en yeni iPhone 11 sızıntıları

iPhone 11 nasıl olacak? İşte en yeni iPhone 11 sızıntıları
2019-04-08 16:27:29 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 8137

iPhone 11 nasıl olacak?

Son günlerde Apple kullanıcıları tarafından en çok merak edilen soru bu. Apple'ın her yıl düzenlediği WWDC geliştiriciler konferansına sayılı günler kalmışken tedarikçi firmalardan sızdığı tahmin edilen parçalar yeni iPhone'un görünümü hakkında ipuçları veriyor. En son sızan görsellerde bu yıl tanıtılacak olan yeni iPhone'un üçlü kamera ile geleceği yönünde tahminler güçleniyor...


Apple'ın bu yıl üç kameralı bir iPhone piyasaya süreceği tahminleri neredeyse bir yıldan beri devam ediyor. Bugün Çin sosyal ağı Weibo'da yayınlanan bir fotoğraf, bu yılki iPhone'lardan birinin, üç mercek için kesikli bir parçasını gösterdiğini iddia ediyor.


Bunlara da göz atabilirsiniz!...

İşte en yeni iPhone 11 sızıntıları

Erken bir iddia, üçüncü merceğin 5x telefoto olduğunu ve bunun yanı sıra artırılmış gerçeklik yetenekleri sağlamak için kullanıldığını öne sürdü...


Bugün Weibo'da yayınlanan bu parça, daha önce iddia edilen bir şema ile aynı hizada, üçgen şeklinde yerleştirilmiş üç lensi, flaş ve AR sensörleri / mikrofonu için muhtemel kare kesikleri gösteriyor.


Ocak ayındaki bir WSJ makalesinde, üçlü kamera düzenlemesinin bu yılki iPhone XS Max'in eşdeğeri olan üst düzey modele özel olacağı iddia edildi. Çelişkili bir rapor, seçeneğin daha küçük amiral gemisi telefonda da bulunabileceğini, ancak daha yüksek depolama katmanlarıyla sınırlı olabileceğini öne sürdü.


İyi bir sicile sahip bir kaynak olan Onleaks, aynı ay üç mercek için üçgen bir düzenleme gösteren mühendislik doğrulama testi (EVT) donanımına erişim sağladığını ve bunlara dayanarak renderler yarattığını söyledi.


iPhone ve diğer telefonlar için lens modülleri üreten Largan Precision, bu yıl üç mercekli kameralar için verilen siparişlerden emin olduğunu söyledi - ancak Apple özellikle potansiyel bir müşteri olarak seçilmedi.


Mevcut modellere göre çok daha büyük bir kamera çıkıntısına işaret eden bu sızıntılar, estetik açıdan Apple kullanıcıları tarafından pek hoş karşılanmasa da sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Söz konusu fotoğrafın altına gelen binlerce yorumda kullanıcılar tasarımın kötü olduğuna ve daha büyük bir kamera çıkıntısının estetik durmayacağı konusuna dikkat çekiyor.

Şimdiye kadar yayınlanan bu raporlarda, Apple’ın nihai planlarını temsil etmeyen zorunlu erken donanım tasarımlarına dayanıyordu, ancak iddia edilen sızıntılarda büyük tutarlılık vardı.Yorumlar

Yorum yaz