Bursa Apple Servis

Bursa Apple Servis
2019-08-09 14:09:07 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 8826

Bursa Apple servis Beşevler ve Özlüce'de...

FixPoint Bursa Apple Servis olarak Nilüfer'de iki gözde semt olan Beşevler ve Özlüce'de başta iPhone, iPad ve Mac olmak üzere tüm Apple ürünleri için servis hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Kurulduğumuz günde bu yana on binlerce iPhone, iPad ve Mac tamir ettik. Ekran değişimi, dokunmatik cam değişimi batarya değişimi, kasa değişimi, anakart problemleri ve daha yüzlerce arıza çeşitine tanıklık ettik, onarımlarını gerçekleştirdik. Gerçekleştirmeye de ilk gün ki deneyim ve heyecanımızla devam ediyoruz.


Bursa apple yetkili servis denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olduk. Tüm Apple cihazları için model ne olursa olsun tüm teknik servis işlemlerinde 6 ay ekstra parça garantisi sunduk. Ayrıca servisimize gelen hemen her cihaz için parça değişimlerini 10 dakika ile 30 dakika arası gibi kısa sürede tamamladık. Bursa Apple Servis olarak çıtayı gün geçtikçe yükseltmeye devam ediyoruz.


Bursa Apple Servis


Bursa iPhone Servis

Beşevler ve Özlüce FixPoint Apple servis noktalarında garantili veya garanti dışı iPhone, iPad ve Mac cihazlarınız için yazılımsal veya donanımsal hemen her konuda destek ve hizmet alabilirsiniz. FixPoint Bursa iPhone Servis Genpa veya KVK gibi başka hangi kurum ya da kuruluşlardan satın alınmış olursa olsun tüm Apple cihazlarına servis hizmeti vermektedir. iPhone ailesine göz attığımızda iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5C, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR ve daha yeni modellere de başta ekran değişimi, dokunmatik cam değişimi, batarya değişimi, soket değişimi, anakart değişimi olmak üzere hemen her konuda servis desteği sunmaktayız. Hem de dakikalar içinde ve daima en uygun fiyatı ile...

Bursa'nın neresinde olursanız olun size bir telefon ve bir WhatsApp uygulaması kadar yakınız. Bizi aramanız ve Apple cihazınızın problemini bildirmeniz yeterli. Bursa iphone servis gazcılar ya da iphone bursa yetkili servisi fsm veya bursa iphone servis korupark, Acıbadem iPhone servis için desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.


bursa iphone servis


Apple Bursa

Tüm mağazalarımızda sadece Apple ürünleri ve aksesuarları için teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Başka herhangi bir marka için servis ve yazılım desteğimiz yoktur.

Mağazalarımızı ziyaret edebilir veya Apple destek hattımızı 7/24 arayabilir ve iphone destek, zorlu center apple randevu alma, apple garanti sorgulama gibi konuların yanısıra iPhone ekran değişimi, iPhone batarya değişimi, iPad ekran değişimi gibi konularda da sınırsız destek alabilirsiniz. Apple müşteri temsilcilerimiz siz değerli Apple kullanıcılarımıza hizmet etmekten büyük bir memnuniyet ve şeref duyacaktır.


apple bursa


Tüm teknik personelimiz alanında uzman ve deneyimli Apple servis teknisyenlerinden oluşmaktadır. iPhone tamir konusunda gerek donanım gerekse yazılımsal aşamalarda en güncel donanım ve yazılım ekipmanlarımızla hizmetlerimize dün olduğu gibi bugün de devam ediyor ve sizlerle birlikte yarınlara selam ediyoruz.


Yorumlar

Yorum yaz