macbook format atma nasıl yapılır?

macbook format atma nasıl yapılır?
2019-05-03 22:41:52 1 Soran: Sema Kolaçan Okunma: 164

Soru:

selam arkadaşlar. 2018 model bir macbook air var elimde ve macbook format atma konusunda biraz yardıma ihtiyacım var. internette biraz araştırdım ama genelde yabancı siteler çıkıyor. macbook air format atma konusunda olabilirse resimli anlatım yoksa da en azında bir link ya da video paylaşabilir misiniz? Amacım macbooku fabrika ayarlarına döndürmek yani ilk aldığım hale geri gelsin istiyorum. google da macbook usb format diye aratınca bir kaç program vs falan çıktı bunlarla sanırım bir disk hazırlamak gerekiyormuş. macbook sıfırlama için bu kadar uğraşacağımı düşünmezdim mutlaka bir kolay yolu olmalı değil mi? her neyse macbook sıfırlama resimli anlatım şeklinde bir sayfa arıyorum. mac format işlemi bittikten sonra açıldığında daha sonra macos mojave kurmak istiyorum. şimdiden teşekkür ederim.

Cevap:

Bir cevap yaz

Daha önce üye olduysanız ve zaten bir üyeliğiniz varsa hemen şimdi hızlı bir şekilde giriş yapabilirsiniz!Hemen şimdi buradaki formu doldurarak hızlıca üyelik oluşturabilir ve aynı zamanda da soruyu cevaplayabilirsin...Etiketler: macbook, format, atma, nasil, yapilir


Benzer Sorular

macbook format atma nasıl yapılır?

03/05/2019 1

selam arkadaşlar. 2018 model bir macbook air var elimde ve macbook format atma konusunda biraz yardıma ihtiyacım var. internette biraz araştırdım ama..