iPhone Müzik İndirme Programı Nasıl Yüklenir

iPhone Müzik İndirme Programı Nasıl Yüklenir
2019-09-01 20:20:04 0 Yorum Yazan: FixPoint Okunma: 9203

iPhone müzik indirme programı internetsiz

iPhone için ücretsiz müzik indirme programı nasıl yüklenir, internetsiz müzik nasıl dinlenir gibi sorulara cevaplar arayacağımız bu yazıda iplay, Turbo Downloader gibi müzik indirme programlarından bahsedeceğiz. Siz de dilediğiniz müzik indirme uygulamasını Appstore üzerinden indirebilir ve müzik dinlemeye başlayabilirsiniz.

Ama önce dilerseniz biraz müzikten bahsedelim.

Müzik, hayatımızın olmazsa olmazı. Hatta vazgeçilmezi. Kimi zaman en mutlu anlarımızda kimi zamansa yalnız ve mutsuz anlarımızda ilk aradığımız şeydir müzik.

Mutluluklar müzikle çoğalır, hüzünler müzikle katlanır. Sanatın diğer bir dalı resim gibi evrensel bir dildir aynı zamanda.

Tıpkı resimdeki renkler gibi, harfler ya da kelimeler yerine, notalardır enstrümanlardan dökülen ve notalar her dilde aynıdır.

Günümüzde müzik dinleyebileceğimiz bir çok alan mevcut. Bunlardan en çok tercih edileni de şüphesiz hiç bir zaman yanımızdan ayıramadığımız akıllı telefonlar.

Bu akıllı telefonlar arasında en çok tercih edilen telefonun iPhone olduğunu göz önüne alacak olursak iPhone müzik indirme nasıl yapılır, nasıl dinlenir konusuna değinebiliriz.

iPhone ücretsiz müzik indirme programı

Apple'ın uygulama mağazası olan AppStore'da iPhone için yüzlerce müzik indirme ve dinleme uygulaması bulunuyor.

Fakat genelde bu tarz uygulamalar Apple tarafından yayın politikaları gereği sık sık denetlenmekte ve telif hakları sebebi ile mağaza şartları ve koşullarına uygun görülmediği taktirde Appstore'dan kaldırılmaktadır.

Bazı müzik indirme uygulamaları farklı bir isimle tekrar yoluna devam etse de aynı durum tekerrür edene kadar yayında kalmış oluyor fakat Apple tarafından tekrar kaldırılıyor. 

iPhone müzik indirme uygulamaları

Hali hazırda Appstore'da bulunan müzik indirme uygulamalarından biri Turbo Downloader adlı bir uygulama.


Turbo Downloader indir


Turbo Downloader isimli müzik indirme uygulaması sadece müzik indirmekle kalmıyor.

Uygulama aynı zamanda bir iPhone için bir dosya yöneticisi görevi görüyor ve hem video hem de müzik çalar olarak kullanılabiliyor. Dosya yöneticisi özelliği sayesinde iPhone'unuzun belleğinde farklı uzantılı dosyalarınıza da göz atabilmeniz mümkün hale geliyor.


iplay indir


iPhone için bir müzik indirme uygulaması ise iPlay. iPlay uygulaması müzik indirme ve dinleme uygulamaları içinde en popüler uygulamalardan biri. Popüler diyoruz çünkü uygulamanın şöhretini duyan iPhone kullanıcıları iPlay uygulamasını Google üzerinde sık sık aratıyorlar. Öyle ki hem Google hem de Appstore arama trendlerine göz attığımızda karşımıza ilk çıkan arama kelimelerinden biri iPlay indir. Uygulamanın en önemli ve en popüler uygulama olmasının nedenlerinden biri Youtube'da yer alan şarkılar ve müziklerin indirilebiliyor olması. Dolayısıyla Youtube'da dinlediğiniz ve indirmek istediğiniz herhangi bir şarkıyı iPlay uygulamasında aratarak indirebilir, internetsiz ve ücretsiz olarak tekrar tekrar dinleyebilirsiniz. Sadece müzikler mi? Tabii ki hayır. Youtube'da dizi olsun, film olsun yayınlanmış hemen her şeyi iPlay ile indirebilmek mümkün.


freegal music indir


Bir diğer uygulama Freegal Music. Bu uygulama veritabanında yaklaşık 7 milyona yakın müzik barındırıyor. Freegal Music kullanıcı dostu tasarımı ile de diğer uygulamalar arasında ön plana çıkmayı başarıyor. Uygulama basit arayüzü ile bir çok kullanıcının ilgisini çekmiş durumda. Öyle ki söz konusu uygulamayı indirdikten sonra tek yapmanız gereken, arama çubuğuna dinlemek ya da indirmek istediğiniz şarkının adını yazmak ara butonuna tıklamak ve şarkıyı indirmek. 


tubidy indir


iPhone için müzik dinleme programları arasında son olarak sayabileceğimiz uygulama Tubidy. Tubidy adlı bu müzik uygulamasının en güzel yanlarından biri uygulama üzerinden YouTube videoları izleyebilmek ve videoları dilerseniz mp3 formatında cihazınıza kaydedebilmek. Bu özelliği ile müzik indirme uygulamaları arasında en çok tercih edilenlerden biri olan Tubidy uygulamasında dilerseniz indirmiş olduğunuz müzikler ile oynatma listeleri oluşturabilir ve bu müzikleri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.


Yorumlar

Yorum yaz