apple watch şarj süresi

apple watch şarj süresi
2019-05-03 22:57:29 1 Soran: Arzu Seyran Okunma: 146

Soru:

selam. apple watch kullanan arkadaşlar var mı acaba? kullanmaktan memnun musunuz? hayatınızda ne değişti. ne gibi kolaylıklar sağlıyor? ve de en önemlisi şarj süresi ne kadar gidiyor. 1 günü çıkarıyor mu? bir de en son okuduğum bi haberde apple watch 3 pil ömrü konusunda pek de iç açıcı şeyler okumadım. eğer kullanan arkadaşlar varsa apple watch 3 kaç saatte şarj oluyor ve bir de şarjı ne kadar gidiyor. son olarak apple watch 3 mü yoksa 4 mü alayım. watch 3 alsam bir şey kaybeder miyim 4'e nazaran? eğer apple watch 4 kullanan varsa apple watch 4 şarjı ne kadar gidiyor? kısacası almaya değer mi yani? çok kararsız kaldım sizlerden yardım ve destek bekliyorum.

Cevap:

Bir cevap yaz

Daha önce üye olduysanız ve zaten bir üyeliğiniz varsa hemen şimdi hızlı bir şekilde giriş yapabilirsiniz!Hemen şimdi buradaki formu doldurarak hızlıca üyelik oluşturabilir ve aynı zamanda da soruyu cevaplayabilirsin...Etiketler: apple, watch, sarj, suresi


Benzer Sorular

apple watch şarj süresi

03/05/2019 1

selam. apple watch kullanan arkadaşlar var mı acaba? kullanmaktan memnun musunuz? hayatınızda ne değişti. ne gibi kolaylıklar sağlıyor? ve de en ..

Apple watch kordon

13/06/2019 1

Bende apple watch seri 4 44 cm var 42 cm kordon benim saatime uygun olur mu ..