• 16 GB FLASH BELLEK

Syrox SYX-UM16 16 GB Usb 2.0 Flash Bellek


Kolay Kullanım ile Dijital Dünyanızı Geliştirin

Ürünün son teknoloji donanım özellikleri sayesinde kullanıcılar kolay ve basit bir şekilde tüm belgelerini güvenle koruyabilir. Kolay bir şekilde kullanım özelliği tüm kullanıcı tipleri için rahatlık sağlamaktadır.


Farklı Formatları Depolayarak Anılarınızı Saklayın

Flash Bellek sayesinde kullanıcılar fotoğraf, Word dosyası, sunum dosyaları, video ve daha farklı formatlara sahip tüm belgelerini rahat ve güvenli bir şekilde saklar.


Güvenli ve Pratik Bir Kullanım ile İdeal Ürün

Flash Bellek tüm kullanıcı tipleri için özel olarak üretildiğinden rahat ve pratik bir şekilde Tak-Çalıştır özelliği kullanılabilir. Ürünün basit ve yalın kullanımı ile kolay taşınması sayesinde kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir.Tüm Masaüstü ve Dizüstü Cihazlar ile Mükemmel Uyum

Flash Bellek kullanıcıların farklı işletim sistemine sahip cihazları ile tam uyum göstermektedir. Kullanıcılar en sevdiği video ve fotoğraflarını depo ederek PC den PC ye veya diğer CE versiyonlu cihazlarda kolayca aktarım sağlayabilir.


Farklı İşletim Sistemleri ile Sınırların Ötesinde Kullanım

Flash Belleğin sahip olduğu Linux, Mac OS X, Windows 7, Windows Vista, Windows Xp işletim sistemleri desteği sorunsuz bir kullanım sağlamaktadır.


Son Teknoloji Yazma ve Okuma Hızı Deneyimi

Flash Bellek 20 MB/s okuma hızı, 8 MB/s yazma hızı ile 2.0 USB harici bağlantı noktaları sayesinde kullanıcılar pratik bir kullanım sağlayabilir. 16 GB kapasitesi sayesinde birçok dosya depo edilebilir ve istenilen zamanda kullanılabilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

16 GB FLASH BELLEK

  • Ürün Kodu: A00000120005
  • Stok Durumu: 8
  • 34,99TLEtiketler: 16 GB FLASH BELLEK, flash bellek, flash disk, hafıza